ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 detyr logjike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shemsije
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 1
Age : 21
Vendi : gjilan
Reputacioni : 0
Registration date : 30/07/2013

MesazhTitulli: detyr logjike   30/7/2013, 12:44 am

1 aotobus duhet te niset per gjermoni me 100 udhtar, ku disa prej tyre jon femij, disa jon gra dhe disa burra. aotubusi duhet ti ket 500 euro prej ktyre udhtarve. bileta per femijet eshte 1 euro, per gra 10 euro, dhe per burra 50 euro. sa femij, sa gra, dhe sa burra jon ne autobus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Rinaaaa
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 20
Vendi : prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 16/01/2014

MesazhTitulli: Re: detyr logjike   16/1/2014, 6:36 pm

60 femije=60 euro
39 gra=390 euro
1 burre=50 euro
100udhetare-500euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
detyr logjike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: