ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Detyr logjike me zbatimin e barazimeve katrore!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
arditismaili
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 21
Vendi : Kumanov
Reputacioni : 0
Registration date : 17/02/2014

MesazhTitulli: Detyr logjike me zbatimin e barazimeve katrore!   17/2/2014, 2:33 am

Nje punetor punon nje pune per 7 dite.Nje puntor i bashkangjitet dhe per 8 tjera e kryejn punen se bashku.Per sa dit do ta kryente cdo njeri prej tyre vecmas ne qoft se i dyti e kryen punen per 5 dit me pak se i pari ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Detyr logjike me zbatimin e barazimeve katrore!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: