ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptari amerikani dhe greki

Shko poshtė 
AutoriMesazh
limi-t
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Age : 24
Vendi : Pozheran
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Shqiptari amerikani dhe greki   20/10/2008, 8:17 pm

jon kon qeta 3 edhe kan shku ne shkretir edhe e kan gjet ni kup maxhike edhe tu e forku ka dal aj njeri edhe ai ka thon thne ni deshir une jav plotsoj amerikani ka thon me me kthy ne amerik ne amerik edhe e kan kthy
greki ka thon mem kthy ne Greqi
shiptarit i ka ardh inati qe ata dy i shkun edhe qysh me thon mendimin e njejt i thot atina maxhistarit Kthemi te dy shoket qe shkun ne shtetet e veta edhe i kan kthyy

a koka e mir ?? ne kuptofshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.tk
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 24
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiptari amerikani dhe greki   20/10/2008, 8:19 pm

hahhahahah ti pe kupton o limit e na jo a, kjo tabu osht guhughu

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
 
Shqiptari amerikani dhe greki
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: