ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptari Dhe Kinezi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 24
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: Shqiptari Dhe Kinezi   10/10/2008, 11:59 am

Ishin kon shqiptari dhe kinezi ne nje restorant tu honger "kokrra te ullirit me asi shtaga te kinezėve.Kinezi han plot a shqiptari sun e kap kurqysh kokrren me ato shtagat.Mas pak kohe kinezi nervozohet edhe ja kap shtagat shqiptarit edhe e kap me te paren kokrren edhe i thot:
-Qishtu duhet me kap
Po - thot shqiptari - e kape masi ta trullava une

Hahahaha

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shqiptari Dhe Kinezi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: