ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptari Gjerma1 Italia1 edhe Greku

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 25
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: Shqiptari Gjerma1 Italia1 edhe Greku   10/10/2008, 12:10 pm

Ne njė aeroplan ushtarak kan fluturu njė Gjerman, Italian, Shqiptar dhe njė Grekė. Duke fluturuar prishet njė motor i aeroplanit dhe smundet me e mbajt rendesin, vullnetarisht si patriot duhet 3 veta me kcye prej aeropllanit.
Fillon i pari:
per Emrin e popullit Gjerman kcej i pari.
i dyti:
per Emrin e popullit Italian kecej edhe une,
tona i vjen reni Shqiptarit:
Per Emrin e popullit Shqiptar e xhuj ket Grekė
Edhe E Xhun Grekun Very Happy:D:D

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
limi-t
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 103
Age : 24
Vendi : Pozheran
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Shqiptari Gjerma1 Italia1 edhe Greku   20/10/2008, 8:12 pm

uhauhauhauh po shiptart ne qeto fore dajm fitojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.tk
 
Shqiptari Gjerma1 Italia1 edhe Greku
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: