ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thėnie filozofike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Thėnie filozofike   10/10/2008, 7:33 pm

-"Njeriu ideal ka fuqinė e mashkullit dhe ndjenjat e femrės." - ZOARI

-"Kurr mos e quaj veten filozof, e me njerėzit e rėndomtė mos fol pė parimet filozofike por vepro sipas tyre." -Epikteti

-"Asgjė nuk gjendet nė arsye e qė mė parė tė mos ketė kaluar nėpėr shqisa"- Xhon Loku

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thėnie filozofike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkenca sociale :: Filozofia-
Kėrce tek: