ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AC MILAN talk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: AC MILAN talk   8/10/2008, 3:08 pm

Mediat italiane pėrcjellin lajmin se Milani dėshiron t’i angazhojё nё radhёt e veta dyshen spanjolle Cesc Fabregas dhe Sergio Ramos, me synimin pёr t’u rikthyer sёrish nё maje tё futbollit evropian.
Corriere dello Sport ka shkruar se mbrojtėsi i Realit do tё ishte njё zёvendёsim perfekt pёr kapitenin Paolo Maldini. Klubi spanjoll nuk dėshiron tё dėgjojё pёr shitjen e tij, ndėrsa nё marrėveshje qėndron klauzula prej 120 milionё eurosh.

Gazeta shkruan se rosonerёt do tё pėrpiqen tё shfrytёzojnё edhe raportet e mira me Arsenalin, pёr tё angazhuar mesfushorin Cesc Fabregas.

Milani ёshtё i gatshёm tё ndajё afro 50 milionё euro pёr ta bindur Wengerin tё heqё dorё nga shėrbimet e Fabregas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DestroyeR
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 3
Age : 25
Vendi : suharek
Reputacioni : 0
Registration date : 29/12/2008

MesazhTitulli: Re: AC MILAN talk   30/12/2008, 6:50 pm

ishalla shkojn se bohet mir tani :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
AC MILAN talk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Football-
Kėrce tek: