ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FC Internazionale Milan Talk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Ibrahimovic:Capello dhe Mancini nuk mė kanė mėsuar   8/10/2008, 3:06 pm

Sulmuesi i Interit, Zlatan Ibrahimovic, e ka lavdėruar trajnerin aktual, Jose Mourinho, ndėrkohė ka thėnė se ai nuk ka mėsuar asgjė nga trajnerėt paraprakė, Fabio Capello dhe Roberto Mancini.
Ibra kaloi dy vite te Juventus nėn drejtimin e Capellos, ndėrsa pastaj ėshtė transferuar tek Inter ku ėshtė trajnuar nga Mancini deri nė ardhjen e Mourinhos.

“Kam mėsuar shumė mė tepėr nga Mourinho pėr vetėm tre muaj sesa kam mėsuar nga dy trajnerėt e mi paraprakė brenda pesė vitesh”.

“Mourinho kujdeset pėr gjithēka. Ai madje mė ka mėsuar si tė flas me gazetarėt”, ka thėnė suedezi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Marco Materazzi si Valentino Rossi   8/10/2008, 3:29 pm

Interisti ka blere nje Yamaha si ajo e kampionit te MotoGP-se

Marco Materazzi si Valentino Rossi. Ose tė paktėn kėshtu duket me shikim tė parė. Po, sepse mbrojtėsi i Interit ka blerė njė Yamaha tė fundit R6, me grafikėn qė ėshtė identike si ajo e kampionit tė MotoGP-sė. Bėhet fjalė pėr njė motor i cili ėshtė prodhuar me seri tė kufizuar: vetėm 335 copė.
“Matrix” e ka marrė te Yamaha Motor Italia nė Gerno di Lesmo, nė Brianza, prototipin e parė tė llogaritur pėr tregun Italian tė motorit qė ėshtė i njėjtė me atė tė “Doktorit”. Dhe kaska e xhupi janė zikaltėr.
Materazzi, njė i apasionuar i mahd i motoēiklizmit, si dhe tifoz special i Ross-it, ėshtė ndalur pėr shkak tė njė dėmtimi dhe kėshtu qė do tė mund tė bėjė pa problem disa xhiro. Duke ėndėrruar tė bėhet si Valentino…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 25
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: FC Internazionale Milan Talk   10/10/2008, 12:27 pm

E Ktu Muni Me Fol Krejt Per Ket EkiP Te MrekulluesheM Very Happy:D


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: FC Internazionale Milan Talk   18/10/2008, 2:31 pm

e qet skuader e kam nzemer be Very Happy:D mas shumti pej ekipev em pelqen..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Berati
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 9
Age : 29
Vendi : Obiliq
Humor : i strrapacuar :P.!!
Reputacioni : 0
Registration date : 22/10/2009

MesazhTitulli: Re: FC Internazionale Milan Talk   22/10/2009, 2:00 am

krejt osht okej
veq diqysh prap se prap osht tum mungu i madhi ADRIANO kur mi ngrihke zhag mbrojtsat e kush i dilke perpara
E DU ME SHPIRT INTERIN EDHE ADRIANON (H)(L)..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/llegend4 .. www.facebook.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FC Internazionale Milan Talk   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
FC Internazionale Milan Talk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Football-
Kėrce tek: