Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 detyr logjike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shemsije
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 1
Age : 23
Vendi : gjilan
Reputacioni : 0
Registration date : 30/07/2013

detyr logjike Empty
MesazhTitulli: detyr logjike   detyr logjike I_icon_minitime30/7/2013, 12:44 am

1 aotobus duhet te niset per gjermoni me 100 udhtar, ku disa prej tyre jon femij, disa jon gra dhe disa burra. aotubusi duhet ti ket 500 euro prej ktyre udhtarve. bileta per femijet eshte 1 euro, per gra 10 euro, dhe per burra 50 euro. sa femij, sa gra, dhe sa burra jon ne autobus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rinaaaa
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 22
Vendi : prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 16/01/2014

detyr logjike Empty
MesazhTitulli: Re: detyr logjike   detyr logjike I_icon_minitime16/1/2014, 6:36 pm

60 femije=60 euro
39 gra=390 euro
1 burre=50 euro
100udhetare-500euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
detyr logjike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: