Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Detyre Logjike e Lehte.Kush edhte i menqur?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
toni123
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 23
Vendi : Kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 15/03/2013

Detyre Logjike e Lehte.Kush edhte i menqur? Empty
MesazhTitulli: Detyre Logjike e Lehte.Kush edhte i menqur?   Detyre Logjike e Lehte.Kush edhte i menqur? I_icon_minitime15/3/2013, 5:36 pm

Jane tre rrathe brenda tre rratheve duhet shenuar nga 4 numra.
Ne tre(3) rrathet duhet shenuar numrat nga 1-10 pa u perseritur dhe qe ne secilin rreth shuma e numrave te jete e barabarte me 22.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Detyre Logjike e Lehte.Kush edhte i menqur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: