Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 e thjesht veq duhet koncentrim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 44
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

e thjesht veq duhet koncentrim Empty
MesazhTitulli: e thjesht veq duhet koncentrim   e thjesht veq duhet koncentrim I_icon_minitime16/3/2010, 11:05 pm

Dy femra (gra) duke hecur rruges i shohin dy burra (edhe si ktyne her marre mej pa burrat e huj ne rrug) dhe njana i thot tjetres ik se dy burra te huj kjo tjetra i sheh dhe thot jo mos ik nuk kokan burra te huj kokan burrat ton babat ton edhe babat e femijve ton. Shocked Shocked cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ibra
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 25
Vendi : kosova
Reputacioni : 0
Registration date : 02/05/2010

e thjesht veq duhet koncentrim Empty
MesazhTitulli: Re: e thjesht veq duhet koncentrim   e thjesht veq duhet koncentrim I_icon_minitime2/5/2010, 8:34 pm

Mendoj qe keta dy gra,burrat e ketyre grave jane babate e tyre.Pra burrat e tyre,babate e tyre dhe babate e femijve te tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Gjendi
Fillestar
Fillestar
Gjendi

Male Numri i postimeve : 9
Age : 26
Vendi : Ferizaj
Reputacioni : 0
Registration date : 21/11/2011

e thjesht veq duhet koncentrim Empty
MesazhTitulli: Re: e thjesht veq duhet koncentrim   e thjesht veq duhet koncentrim I_icon_minitime10/1/2012, 1:05 pm

Kto dy grat sipas meje jan martu me babat e vet dhe kan ba fmij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
e thjesht veq duhet koncentrim Empty
MesazhTitulli: Re: e thjesht veq duhet koncentrim   e thjesht veq duhet koncentrim I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
e thjesht veq duhet koncentrim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: