Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Chelsea Talk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Magic Gun
Administrator
Administrator
Magic Gun

Male Numri i postimeve : 439
Age : 26
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

Chelsea Talk Empty
MesazhTitulli: Chelsea Talk   Chelsea Talk I_icon_minitime10/10/2008, 1:01 pm

Ketu mund te postoni lajme dhe te flisni per Chelsea.

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Gjendi
Fillestar
Fillestar
Gjendi

Male Numri i postimeve : 9
Age : 26
Vendi : Ferizaj
Reputacioni : 0
Registration date : 21/11/2011

Chelsea Talk Empty
MesazhTitulli: Re: Chelsea Talk   Chelsea Talk I_icon_minitime1/12/2011, 1:38 pm

o Chelseas ja ha loqken ekip ma i qart ska thuni qa doni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Chelsea Talk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Football-
Kėrce tek: