Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime5/10/2008, 3:03 pm

Postoni Ktu Krejt Barcoletat qe i dini per biondet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime5/10/2008, 3:04 pm

Qe Un Po Ia NiSsSi

Nje dite nje bjonde gjen nje llambe magjike.
Pasi e ferkoi llamben doli, gjeniu i llambes dhe i tha bjondes: tani shpreh nje deshire dhe une do ta plotesoj.

-Dua te jem inteligjente i tha bjondja.

I thote gjeniu: -Moj me duket se nuk u morrem vesh ne te dy. Te thashe te shprehesh nje deshire une nuk bej mrekullira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime5/10/2008, 3:05 pm

Qe Edhe Njoo

Dy shoqe, dy bjondina, ishin ne wc edhe njera bjonde e shikon vehten ne pasqyre, dhe i thot kesaj shoqes tjeter kqyre e paskan qit fotografine time ketu... dhe kjo tjetra e shikon (pasqyren) dhe i thot kesaj shoqes sa keq paske dal

E Vjeter OSht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime5/10/2008, 3:13 pm

Qka bojn bjondinat para se me fjet ??

Qesin sheqer nen jastek per me pas gjumin e omel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime5/10/2008, 3:13 pm

Shkrunniii Edhe Ju More Naj Barcolette
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Magic Gun
Administrator
Administrator
Magic Gun

Male Numri i postimeve : 439
Age : 26
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime6/10/2008, 7:43 pm

qe un njo

pse biondinat para se me ra me flejt i majn te kryt dy gota. njo me uj edhe nja te zbrazur.

se kur ti del gjumi naten me bo mu kon te eshtura e pin ujin, me bo mos mu kan ........... at goten tjeter .guh uughuhgugh u

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Magic Gun
Administrator
Administrator
Magic Gun

Male Numri i postimeve : 439
Age : 26
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime6/10/2008, 7:47 pm

qe edhe njo

u kon ni bjondin edhe tu hec ne qytet ka ra me ni pus.
mosi e kan nxerr prej pusit ka than: ooo shyqyr qe ke pusi qel se te ish kon mshel sun kisha dal hughughughug

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime6/10/2008, 11:08 pm

Magic Gun shkruajti:
qe edhe njo

u kon ni bjondin edhe tu hec ne qytet ka ra me ni pus.
mosi e kan nxerr prej pusit ka than: ooo shyqyr qe ke pusi qel se te ish kon mshel sun kisha dal hughughughug

E Di Kom Dasht Me Shkruuu Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Magic Gun
Administrator
Administrator
Magic Gun

Male Numri i postimeve : 439
Age : 26
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime7/10/2008, 12:41 pm

cka me te bo tash, pse se ki shkru guhghughuguh

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.grupi-rinor.n-stars.org
limi-t
Moderator
Moderator
limi-t

Numri i postimeve : 103
Age : 26
Vendi : Pozheran
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime7/10/2008, 4:16 pm

uhughughughug

po mu pas kon mshel skish ra hiq
phaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.grupi-rinor.tk
Aboori'X'
Moderator
Moderator
Aboori'X'

Numri i postimeve : 170
Age : 27
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime7/10/2008, 10:56 pm

limi-t shkruajti:
uhughughughug

po mu pas kon mshel skish ra hiq
phaaa

Khuuuu Qetash Me Ra Zhito1 A Nuk Kish Ra HiCh a ncncnc

Po Qatyyy O Forja More

_________________
Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu AboorriiiiXX
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chery
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 27
Vendi : lipjan
Reputacioni : 0
Registration date : 04/06/2010

Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime4/6/2010, 11:34 am

punsohet ni biondee me nje kompani si pastruese
edhe shefi i vet i thot bjondes qe mos te harroj
ta pastroj edhe dyshemen e ashensorit biondja ja kthen
a ne gjdo kat duht me pastru aa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu Empty
MesazhTitulli: Re: Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu   Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu I_icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta Per BIoonde Postoni Ktu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: