ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1001 euro.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
*tina*
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 23
Vendi : *skenderaj*
Reputacioni : 0
Registration date : 08/02/2010

MesazhTitulli: 1001 euro.   15/2/2010, 4:41 pm

Ka Qen Nje Person i Cili Ka Dashur Ta Blej Nje Vetur Vetura Ka Kushtuar 1001 Euro .Ai 1000 Euro i Ka Pas Por Vetem 1 Euro Jo.Shkon Tek Kojshia Dhe i Thot A MUndeSH Te Mi Huazosh 1 Euro .Ai I Ka THeNE Qka Po Te Duhen ky i ka than pom duhen mi ble ni vetur .Ai JA KA BO OKE MERRI 2 Euro Ma BlEN EDHE MUA NJO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
1001 euro.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: