ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qerapat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: Qerapat   24/12/2009, 3:53 pm

Qohet polici naten me shku ne pun kur qohet nuk ka rrym dhe duhet mej marren qerapat i ka 12 qerapa te kuqe 12 te zeza me nje fijok sa qerapa u dashten mej marren qe kur te shkon ne pun mej veshen mej ra nje ngjyr.dm.th i ka 6 komplete te zeza 6 komplete te kuqe d.m.th ka 12 copa.pytja osht sa qerapa u dashten mej marren qe mos mej tepru ma shum se minimumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: Qerapat   25/12/2009, 11:36 pm

a bon me e sqaru detyren pak ma mire se nuk pe kom shume te qarte(si p.sh. cili eshte minimumi)?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qerapat   5/1/2010, 10:32 pm

sa qerapa u dashten mej marren aj me vete mos mej me tepru (sa ma pak qerpa mej tepru aq ma mir)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
lirja
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Age : 25
Vendi : rakosh
Reputacioni : 0
Registration date : 18/06/2010

MesazhTitulli: Re: Qerapat   18/6/2010, 1:02 pm

polici duhet mi marr me veti 14 qorapa nese don mi tepru sa ma pak , sepse nese ai i merr 14 ka mundesi me i dal 12 te zeza e 2 te kuqe kshtu qe mundet mi zgjedh nese don cilat ti mbath dhe tjerat i teprojn , do te thot ky eshte kufiri i minimumit qe mujn mi tepru ok qao .............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qerapat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qerapat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: