ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 shoferi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: shoferi   24/12/2009, 3:49 pm

Shoferi duke vozitur auobusin e shkel nje femi dhe thot kuku e shkela djalin tem e baba i tij sjam???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ironman2
I avancuar
I avancuar


Numri i postimeve : 66
Age : 23
Vendi : prishtine
Reputacioni : 1
Registration date : 12/05/2010

MesazhTitulli: Re: shoferi   14/5/2010, 8:08 pm

ateher pra shoferi paska qene gru>shofer-ja
Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Boni
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendi : Drenas
Reputacioni : 0
Registration date : 24/11/2010

MesazhTitulli: Re: shoferi   24/11/2010, 9:50 pm

amo ktu osht ka thot "SHOFERI" o ti ironman2 ... un them se ska zgjidhje.

Un po ju qes 1 detyr tjeter/...

Kush me thot nje nemenc si i thot qorrit ti sjell nje got uj...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: shoferi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoferi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: