ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 i lumt aj qe e gjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: i lumt aj qe e gjen   23/12/2009, 7:00 pm

Nana perkun djalin e vet dhe i thot
Nina nana djali i djalit tem vlla me burrin tem? Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jeta ime
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 4
Age : 44
Vendi : ferizaj
Humor : ne nivel
Reputacioni : 0
Registration date : 15/01/2010

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   15/1/2010, 10:33 pm

a ka dikush qe e din pergjegjien se spo muj e kuptoj kurrsesi hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jeta ime
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 4
Age : 44
Vendi : ferizaj
Humor : ne nivel
Reputacioni : 0
Registration date : 15/01/2010

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   15/1/2010, 11:06 pm

o fuli77 tregoma pergjegjien se me mbyti kurreshtja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*tina*
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 23
Vendi : *skenderaj*
Reputacioni : 0
Registration date : 08/02/2010

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   9/2/2010, 4:40 pm

po i bjen qe nana u martu me nipin e saj edhe pse nuk osht e mundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   24/2/2010, 10:44 pm

nuk esht zgjidhja e sakt osht shum e leht vetem ju duhet koncentrim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
qendrii
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendi : prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 14/03/2010

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   14/3/2010, 9:47 pm

o fuli 77 zgjidhja eshte qe nana u martu me djalin e vet edhe ka ni djal i cili eshte vlla me djalin tjeter(ose tash burrin e saj)ose mujna me paraqit me shkronja nana eshte A djali i madh ose tash burri i saj eshte B dhe djali i vogel eshte C.tash pasi qe jan martu A dhe B i bjen qe A-ja e ka B-ne edhe djal edhe burr.kta dy e kan ni djal C-ne. A-ja tash i ka dy djem B-ne dhe C-en.tash i bjen qe C-ja e ka B-en edhe bab edhe vlla.EDHE MOS MERR MA SHEMBUJ ME NJERZ PO MERRI ME DIQKA TJETER SE NANA NUK MARTOHET ME DJAL TE VET OKOK. EDHE TREGO A OSHT E SAKT ??????? Basketball Basketball Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fuli77
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 11
Age : 41
Vendi : kosove
Reputacioni : 0
Registration date : 22/12/2009

MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   16/3/2010, 10:54 pm

Qendrii kjo esht e sakt . e sa i perket asaj qe nuk osht e mundshme une se kam zbulu kto ok ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: i lumt aj qe e gjen   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
i lumt aj qe e gjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: