ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Budalla dhe Doktori

Shko poshtė 
AutoriMesazh
isamete
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 33
Vendi : Prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 20/07/2009

MesazhTitulli: Budalla dhe Doktori   30/8/2009, 12:36 pm

Ne spilatlin e budallave, dy budalla kan hyp ne nje peme edhe shefi i tyne ka ardh edhe i thot zbritni poshte ata prap nuk kan zbrit pastaj shefi shkon e merr nje motorr te druve edhe afrohet edhe i thote a po zbritni posht, a po e prej pemen, edhe njeri prej budalla Razz ve ja ben hajde t’zbrisim se ky o budall e pren. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Budalla dhe Doktori
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: