ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush e gjen???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
isamete
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 33
Vendi : Prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 20/07/2009

MesazhTitulli: Kush e gjen???   30/8/2009, 12:25 pm

nje burre punon ne katin e 10 te nje pallati. cdo dite kur del nga puna merr ashensorin per te zbritur ne katin e pare, por cdo mengjes merr ashensorin deri ne katin e shtate dhe pastaj ben 3 kate ne kembe edhe pse nxiton...Pse?? Smile Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tringa
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 22
Vendi : prishtin
Reputacioni : 0
Registration date : 12/05/2010

MesazhTitulli: Re: Kush e gjen???   12/5/2010, 4:53 pm

nuk e di Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kush e gjen???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Gjegjeza-
Kėrce tek: