ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Interesant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Interesant   23/7/2009, 4:22 pm

Arta,Vjosa dhe Natyra dolėn me fustan tė bardhė,tė gjelbėr dhe tė verdhė.Kėpucėt e tyre ishin tė njė ngjyre.Vetėm te Arta pėrputhet ngjyra e fustanit dhe e kėpucėve.Fustani i Vjosės nuk ėshtė i bardhė.Natyra kishte kėpucė tė gjelbra.Cakto ngjyrėn e fustanit tė secilės vajzė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
mr-bimi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Age : 26
Vendi : drenic
Reputacioni : 0
Registration date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Interesant   29/8/2009, 1:34 pm

bingo veq e provova

Arta,==tė bardhė
Vjosa ==tė gjelbėr
Natyra ==tė verdhė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: Interesant   31/8/2009, 4:35 pm

Jo nuk osht e sakte.Gabim e ki.Provoje edhe niher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
diana
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 10
Age : 23
Vendi : ferizaj
Reputacioni : 0
Registration date : 24/02/2010

MesazhTitulli: Re: Interesant   24/2/2010, 8:58 pm

tek:arta=te bardha
vjosa= te verdhė
natyra=tė gjelbėr
ndoshta jan keto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
qendrii
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 24
Vendi : prishtine
Reputacioni : 0
Registration date : 14/03/2010

MesazhTitulli: qe zgjidhja   15/3/2010, 5:46 pm

ARTA == GJELBER

VJOSA== VERDHE

NATYRA== BARDHE

A OSHT QIKJO ZGJIDHJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ibra
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 23
Vendi : kosova
Reputacioni : 0
Registration date : 02/05/2010

MesazhTitulli: Re: Interesant   2/5/2010, 8:30 pm

Ngjyra e fustanit Ngjyra e kepuceve
Arta Gjelbert Gjelbert
Vjosa Verdhe Gjelbert
Natyra Bardhe Gjelbert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ironman2
I avancuar
I avancuar


Numri i postimeve : 66
Age : 23
Vendi : prishtine
Reputacioni : 1
Registration date : 12/05/2010

MesazhTitulli: Re: Interesant   14/5/2010, 7:43 pm

omg
arta>e verdh
vjosa>e gjelbert
natyra>bardh
ncncncncncncnncnncncccnncncnc lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ironman2
I avancuar
I avancuar


Numri i postimeve : 66
Age : 23
Vendi : prishtine
Reputacioni : 1
Registration date : 12/05/2010

MesazhTitulli: Re: Interesant   14/5/2010, 7:46 pm

ooo mfalni se gabova hahahah nejse
arta>gjelbert
vjosa>verdh
natyra>bardh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Interesant   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Interesant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: