ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ok

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Ok   21/7/2009, 5:41 pm

E din se ta kom tregu une zgjidhjen.Ok mos kallzo.Pershenetje nga Lironi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: Ok   21/7/2009, 5:46 pm

Kerkoj falje nga anetaret e forumit dhe moeratoret per kete teme.Kete teme e kam hapur gabimisht.Ne vend se ne temen 'lexone se shume interesant osht' te klikoj tek 'reply' kam klikuar tek 'new topic'.Shpresoj se po e kuptoni gabimin dhe po e pranoni kerkim faljen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ok
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: