ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 19
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Beni   9/7/2009, 10:56 pm

Kthehet Beni nė shtėpi dhe i gėzuar i thotė tė Atit: Babi sot kam marė 10 nė provimin e Gjeografisė.Shumė mirė Beni ,pa mė thuaj ku bie Franca?Nė faqen 42 Babi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Humori-
Kėrce tek: