ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te Punoni Nė 4 Desktop-a

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Si te Punoni Nė 4 Desktop-a   13/10/2008, 3:26 pm

Nėse Ju pengojn Gjat instalimit Te Programve apo Keni qef Me len MSN MESSENGER Hapur. Por Pa ja Prekur Askush Atėher Ky programi Virtual DEsktop Ju mundėson Pėr keto Far Gjėra

Sė Pari e Shkarkojm apo (Downlod) kėtu:

http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/virtual-desktop/DesktopSetup.exe
http://ovh.dl.sourceforge.net/sourceforge/virtual-desktop/DesktopSetup.exe

Pastaj e instalojm. Pas instalimit te Virtual DEsktop
Shkoni TEK START
TANI TEK PROGRAMS
Pastaj TEK Virtual Desktop Dhe pastaj e hap Virtual Desktop Pritni Pak njo 10 sekonda Edhe ju DEL OK.
Pasi Gjith kesaj. Tani te Ju tregoj Komandat se si me Perdor
Ju mund ti Ndrroni DEsktop-at Sipas Kėtyre Komandave
Dmth ne Tastier i shtyp dhe tani ndrrohen
Alt+1, Alt+2, Alt+3 or Alt+4 ajt me te mira balit nese nuk dini vetni se nuk asht male?:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te Punoni Nė 4 Desktop-a
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Downloads :: Pograme-
Kėrce tek: