ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 El Fatiha ne shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: El Fatiha ne shqip   13/10/2008, 3:14 pm

1. Me emrin e All-llahut, Mėshiruesit, Mėshirėbėrėsit
2. Falėnderimi i takon All-llahut, Zotit tė botėrave
3. Mėshiruesit, Mėshirėbėrėsit
4. Sunduesit tė ditės sė Gjykimit
5. Ty tė adhurojmė dhe prej Teje ndihmė kėrkojmė
6. Udhėzona nė rrugėn e drejtė,
7. nė rrugėn e atyre ndaj tė cilėve ke bekimin, e jo nė tė atyre qė je i hidhėruar, dhe qė kanė humbur

--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
El Fatiha ne shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Feja Islame :: Kur'ani-
Kėrce tek: