ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te mbyllim E-mail ne hotmail.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhOsT-BoY
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 34
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 18/08/2008

MesazhTitulli: Si te mbyllim E-mail ne hotmail.com   10/10/2008, 7:55 pm

Nėse jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk dėshironi qe ta pėrdorni njė e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it, atėherė veproni kėshtu.
1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN);
2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/dėrgoni mesazhet);
3.Ne fushėn ngjyrė te kaltėr ne anėn e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;
4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
5.Klikoni ne shigjetėn ne fund te katrorit(box-it)
6.Kliko ne tekstin e kaltėr Close your account
7.Do te ju paraqitet teksti si me poshtė:
If you have a free MSN
account, and don't use
it to sign into another
service, go to the Close Account page,
and then follow the instructions on-screen.
8.Kliko ne tekstin Close Account page;
9.ju hapet njė dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj ėshtė mbyllur.
Te gjithė ata qe do te tentojnė te ju shkruajnė e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre dėshtoj:
(Ju mund te aktivizoni llogarin tuaj pėrsėri brenda 10 ditėve kur te dėshironi dhe kontakt lista e juaj mbete e pa ndryshuar)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ks-grup.msnyou.com
 
Si te mbyllim E-mail ne hotmail.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: Tutorial-
Kėrce tek: