ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kinemaja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Kinemaja   10/10/2008, 7:22 pm

shte nje here nje kinema vetem per tullacat , dhe roja qe pristet biletat ishte qorr keshtu qe i kontrrollonte nga tulla.Nje dite ne kete kinema jipej nje film vertet i bukur dhe njeri qe e kishte vertet fiksim donte ta shihte po ai nuk ishte tullac , dhe ai ne vend te tulles qe duhet ti nxirrte rojes i nxorri prapanicen dhe roja tha :kush jeni ju qe doni te hyni te dy me nji bilet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinemaja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Barcoleta-
Kėrce tek: