ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Transplanti i veshkeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Transplanti i veshkeve   10/10/2008, 7:14 pm

Mjeke shqiptare dhe italiane, te agjensise shendetesore te Puljas, jane ulur ne nje tryeze te perbashket, duke diskutuar ide konkrete, me qellim fillimin e punes per transplantin e veshkave. Zbatimi i terapise se re, do nise ne muajt e pare te 2008-es, ne Itali, per te vijuar me Shqiperine. Nderhyrja pritet te jete falas, te pakten per 3 vitet e kohe-zgjatjes se projektit te rajonit te Puljas, ne kuader te programit Interreg 3. Kirurge shqiptare te trajnuar do te jene pjese e ketyre operacioneve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Transplanti i veshkeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkencat :: Mjekėsia-
Kėrce tek: