ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjejeee ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Gjejeee ?   10/10/2008, 5:04 pm

Dy automjete fillojn ne nje pik te njejt ne nje autostrad me ftyra ne drejtime te kunderta.Secili automjet vozit 6 mile e merr nje kthes ne te majt dhe vozit 8 milje. Sa jan larg njeri tjetrit keta dy automjete ? kerkohet largsia ajrore...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 24
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjejeee ?   23/10/2008, 1:16 pm

flakon ketu duhet me na kallzue ti edhe shkallen e ktheses qe e marrin automjetet, tani e gjojm. mu kon kthes 90 shkall, leht oshtt, me teorem te pitagores

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
 
Gjejeee ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: