ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LOGJIKK

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: LOGJIKK   10/10/2008, 5:00 pm

Ne nje are jan duke punuar nje femer dhe nje mashkull kur kalon aty pari nje i moshuar i thot :Puna e mbar burr e gru ! -Femra i thot: Nuk jemi burr e gru po nana e ktij trimit osht vjerra e nones teme.
po ne te vertet qfarė jan ndermjet vete mashkulli dhe femra?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Arber5
Fillestar
Fillestar


Male Numri i postimeve : 41
Age : 20
Vendi : Kosovė
Humor :
Reputacioni : 0
Registration date : 08/07/2009

MesazhTitulli: Re: LOGJIKK   8/7/2009, 11:55 pm

Ata kane qene ate(baba) e bije(e bija)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
LOGJIKK
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: