ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Logjikee

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Logjikee   10/10/2008, 4:58 pm

Ka qene nje rruge njedrejtimeshe. Dhe andej kane kaluar automjetet. Dhe aty ka qene edhe nje polici i cili e mbante rendin dmth. qe automjetet te mos ecnin ne anen e kundert te rruges. Ata te cilet nuk ecnin ne anen e kundert te asaj rruge i denonte me te njejten shume te hollash, pa marre parasysh a ishin te denuarit shoket e tij, apo ndonje kusheri etj.. Andej pari kaloi nje taksist. Ky polici vetem e pershendeti. Pse nuk e denoi polici taksistin edhe pse taksisti ishte ne kahun e kundert te rruges njedrejtimeshe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Qendrim
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 25
Vendi : Therand
Reputacioni : 0
Registration date : 27/02/2009

MesazhTitulli: Re: Logjikee   27/2/2009, 6:29 pm

Sepse taksisti ishte Kembsor Very Happy
per qata edhe se ka denu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Logjikee
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Detyra logjike-
Kėrce tek: