ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 humor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: humor   10/10/2008, 1:28 pm

Ja sjell kamarieri nji supė nji musafiri,mysafiri e vėren - gishti i kamarierit ishte mbrenda nė supė dhe fillon ta qorton ,pse a? Kamarieri i tregon se mjeku i kishte thanė - gishtine e ke smut ,dhe duhesh gjithmon ta mbajshė nė vend tė nxehtė..! A? po a thot mysafiri..po mbaje gishtin nė bothė edhe aty e ki nxehtė...a nive a? Po zotri po aty ishte pak para se me ta sjellė supėn--bon apetit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:28 pm

E qe thoni ju na vajten dy shqiptare ne Amerike. Te dy u vendosen me shtepi balle per balle njeri tjetrit dhe mengjes per mengjes dalin ne dritare dhe ja fusin muhabetit. Vazhdon ky avaz deri sa nje nga komshijte u ankua dhe u tha se cbeni keshtu mengjes per mengjes se na nxorret gjumin. Pse nuk flisni ne telefon dhe na leni rehat. Te nesermen njeri nga shqiptaret i bie telefonit dhe i thote tjetrit mirmengjes e dil pak tek dritarja te bejme muhabet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:29 pm

Vendosi njoni me shku per peshk e me vete mori nje traste me buke. Nejse, u nis ky e filloj zanatin por s'po i hecte gje dhe tha po i vej grepit pak nga buka ime edhe keshtu beri. Mirepo peshku shkonte e hate buken rrotull e nuk ngecte. E pasi mbaroi buken filloi me gjerat e tjera qe kishte mare me ngrene per vete deri te embelsira po prap hic. Nejse, e la gjuetine ky se po vdiste per te ngrene e po kthehej per ne shtepi kur ne ate cast i del peshku nga mrapa i fishkelle e i thote, vllajo a ke dhe nje cigare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:29 pm

Cdo jave nje sh-ptar kthehej nga gre-a per ne sh-peri me biciklete dhe me dy thase te vegjel ne shpine.Sapo do kalonte doganen te hynte ne token sh-ptare e ndalon doganjeri.cke aty brenda te thaset? rere eshte i thote sh-ptari.doganjeri nuk besonte dhe e kontrollon.ne te vertete ishte rere.pas nje jave prape e njejeta gje.kontrollon prape po nuk gjene gje te dyshimte.cdo jave sh-ptari futej ne sh-peri me biciklete dhe me dy thase me rere.doganjeri dergoi reren ne Athine per kontroll por asgje e dyshimte. pas 6 muajsh pyet sh-ptarin.do me thuash te verteten cfare kontrabante ben?edhe sikur te besh nuk do te bej gje.Atehere i thote: mund te them se bej kontrabande bicikletash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:30 pm

Ne c'vend kemi lere Krenare dhe te dh...?
Ne Shqiperi!!!
Ku te hedhin me shume balte, dhe fajdet ti grijne parate?
Ne Shqiperi!!!
Ku jetojme aq te gezuar, xhepat bosh,deren blinduar?
Ne Shqiperi!!!
Ku ka baker,krom dhe ar po s'ka uj'as per tu lar'?
Ne Shqiperi!!!
Ku ka vlere me shume gomari, se shkencetari apo shkrimtari?
Ne Shqiperi!!!
Ku i veshin ne koke corapet dhe kallaci i lan hesapet?
Ne Shqiperi!!!
Ku ka "rend", "paqe", "qetesi" ku ujku per ujkun eshte njeri?
Ne Shqiperi!!!
Ku pelcet, kercet dyfeku, Ku pa djerse fitohet leku,
Ku hedh valle serbi e greku?
Ne Shqiperi!!!
Ku s'punojne hic kombinatet, Ku hajdutet po ngrene pallatet?
Ne Shqiperi!!!
Ku spiuni ben transparentin, Ku vampiret perbejn' Parlamentin?
Ne Shqiperi!!!
Ku t'a vrasin Deputetin, Ku s'e p...Presidentin?
Ne Shqiperi!!!
Ku Qeveria ben Nastradinin, Ku sigurimi t"vjedh persekutimin?
Ne Shqiperi!!!
Ku Qeveria punon me banda, Ku na mban gjalle vec kontrabanda?
Ne Shqiperi!!!
Ku vishet gjithe populli "me trim" i botes
Me tesha t'vdekunish te gjith'Europes?
Ne Shqiperi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:31 pm

Duke marre parasysh aparencen koherente por si primar temperamentin dritherues dhe mentalitetin kavalkant e teper iluminist dhe duke i vene veshin instiktit human tipik dhe aspektin bioenergjitike me plot pompozitet mund te them se ti je nje idjot!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:31 pm

Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora, une te kam dhe ste leshoj dhe pas vetes te shtrengoj. Per miken time me besnike ty moj leter higjenike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:32 pm

Si e mbyt njė bjondine njė zogė?
Siiii? ajo e hedhė thjeshtė nga ballkoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
krenar
Fillestar
Fillestar
avatar

Male Numri i postimeve : 40
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 08/10/2008

MesazhTitulli: Re: humor   10/10/2008, 1:32 pm

Nje bjondinė i zinė disa vezė. Duke ngrėnė pyete i vllau: Pse janė kėto vezė aq tė forta, sa minute i ke zirė? 30 min.pėrgjigjet bjondina. Kėto duhen te zihen mė se shumti 5 min. ja kthen i vėllau. E di por kėtu janė 6 vezė -pėrgjigjet e hutuar bjondina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: humor   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
humor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Humori-
Kėrce tek: