ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 23
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Poezi dashurie   8/10/2008, 3:33 pm

te dua sa qielli te dua sa toka te dua o zemra ime te dua sa e gjith bota..te puth shum shum shum

nese mendon se per boten nuk vlen asgje je bota per dike
te dua

te dua te dua ta them te verteten nese eshet nevoja per ty e jap jeten.......

dua buzen tende ta kafshoj,dua koken tende ta ledhatoj,dua trupin tend mbi trupin tim,dua qe puyhjet tona kurr te mos ken mbarim...

ne dy lindim
ne dy qeshim
ne dy ndahemi


ne dy vdesimte dua te dua deri sa te vdes por edhe nese vdes ne ate bot te pres

Dashurojm tere boten kur te etur jemi,tregohemi lypsar kur ne duar asgje skemi ,adhurojme krejt boten me syrin grabitqar kur ngopemi me dashuri tregohemi TRADHTAR....

Ne jete ka momente kur dikush u mundon aq shume sa qe mundoheni ta nxjerrni prej endrres dhe ne te vertete ta perqafoni...

Dashuria nuk lind ne shikim te par,ajo fitohet me kalimin e koheS
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Poezi dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Letėrsi :: Poezi-
Kėrce tek: