ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjegjeza kush i gjen ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Gjegjeza kush i gjen ??   8/10/2008, 3:20 pm

Kur ėshtė e zezė ėshtė e pastėr, kur ėshtė e bardhė e pėrlyer?
-Kush asht ?Ēka ėshtė diēka e madhe, e zezė, me dy kėmbė, nė shkretėtirė?
Kush asht ?Nuk e ke dhe nuk tė duhet, por nėse nuk e ke kur tė duhet, atėherė
kurrė mė nuk tė duhet - Kush asht ?
Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi"
- Kush asht ?Pse Brus Li nuk luan nė filmin "Titanik"?
Kush asht ?.Nėse pėrmendėsh i shumėzon 2344497566 dhe 3586679355,
ēka fiton? - Kush asht ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 24
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   8/10/2008, 3:30 pm

aiiiiii spi disha kto gjegjeza. guaga

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 24
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   8/10/2008, 8:50 pm

FoKkY-F shkruajti:
Kur ėshtė e zezė ėshtė e pastėr, kur ėshtė e bardhė e pėrlyer?
-Kush asht ?Ēka ėshtė diēka e madhe, e zezė, me dy kėmbė, nė shkretėtirė?
Kush asht ?Nuk e ke dhe nuk tė duhet, por nėse nuk e ke kur tė duhet, atėherė
kurrė mė nuk tė duhet - Kush asht ?
Kur Japonezi thotė "Mirėmėngjesi"
- Kush asht ?Pse Brus Li nuk luan nė filmin "Titanik"?
Kush asht ?.Nėse pėrmendėsh i shumėzon 2344497566 dhe 3586679355,
ēka fiton? - Kush asht ?

Po More KrejT Po i Di Kto Te Lehta Iaan Very Happy:D

Asnjo spe di.com

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Magic Gun
Administrator
Administrator
avatar

Male Numri i postimeve : 439
Age : 24
Vendi : Suhareke
Humor : stekerrqeq
Reputacioni : 0
Registration date : 17/08/2008

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   8/10/2008, 10:48 pm

kur pergjigjesh ???
qekjo brus li ne titanik, mos osht qeeee
nuk ka dit me notu??

_________________
O Zot, mė jep aq mend tė kuptoj sa i pa mend qė jam, mė jep aq dije tė kuptoj sa i padijshėm qe jam, mė jep aq foce te kuptoj sa i pa fuqishem qė jam ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.grupi-rinor.n-stars.org
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   8/10/2008, 11:14 pm

jo jo ... nmufshi mi gjet hajt kofshi te zot ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Aboori'X'
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 170
Age : 24
Vendi : suhareka
Reputacioni : 0
Registration date : 03/09/2008

MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   10/10/2008, 12:13 pm

FoKkY-F shkruajti:
Ēka ėshtė diēka e madhe, e zezė, me dy kėmbė, nė shkretėtirė?
Kush asht ?

Mos Osht Devja Qekjo Question

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjegjeza kush i gjen ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjegjeza kush i gjen ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kendi argetues :: Gjegjeza-
Kėrce tek: