ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Juventus paralajmėron pėrforcime nė janar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FoKkY-F
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 285
Age : 24
Vendi : Therandė
Reputacioni : 0
Registration date : 29/09/2008

MesazhTitulli: Juventus paralajmėron pėrforcime nė janar   8/10/2008, 3:07 pm

Menaxheri i pėrgjithshėm i Juventusit, Jean-Claude Blanc, ka pohuar se Zonja e Vjetėr do tė jetė shumė aktive nė afatin kalimtar tė janarit.
“Nė tė gjitha afatet kalimtare kur tregu i transferimeve ėshtė i hapur ekziston mundėsia qė tė rritet kualiteti i skuadrės”.

“Nė janarin e vitit tė kaluar me blerjen e Sissokos treguam se mund tė reagojmė pozitivisht kur kemi nevojė pėr pėrforcime dhe pėr pėrmirėsimin e skuadrės.

“Kėshtu qė edhe nė janarin e ardhshėm do tė kemi mundėsinė qė tė reagojmė pozitivisht”, ka thėnė Blanc.

Mediat evropiane njoftojnė se Juve do tė vazhdojė edhe mė tutje t’i kėrkojė lojtarėt tė cilėt nuk mundi t’i transferojė nė verė, siē janė Diego dhe Bastian Schweinsteiger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Juventus paralajmėron pėrforcime nė janar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Football-
Kėrce tek: